پیام تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز

متن پیام به این شرح است:
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال

نوروز امسال بار دیگر رنگ و بوی رمضانی و همراه شدن بهار طبیعت و بهار رمضان با عطر قرآن بر خود گرفت. این ایام نورانی فرصت مغتنمی است تا همزمان با دگرگونی طبیعت، خود را متحول کرده و از عنایات خاص الهی بهره‌مند شویم و تحول معنوی را در خود ایجاد کنیم تا به مهمانی خداوند نائل شویم. فرا رسیدن عید نوروز را به همه ایرانیان در سراسر جهان و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم سال پیش رو نیز مملو از موفقیت و بهروزی برای همگان باشد و ان شاء الله احوال دانشگاه آزاد اسلامی که یکی از میراث‌های پر ثمر حضرت امام خمینی (ره) می‌باشد در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با توجه به شعار سال یعنی «جهش تولید با مشارکت مردم» به احسن حال زمینه پیشرفت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و معرفتی، مسایل رفاهی و معیشتی کارکنان و اعضای هیات علمی در بخش‌های مختلف بیش از پیش متحول گردد.
ملت شریف ایران همواره و در همه عرصه‌ها پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند و در سال ۱۴۰۲ دشمنان ایران اسلامی با بهره گیری از تمام ظرفیت و امکانات تفرقه افکن خود درصدد مایوس نمودن، منزوی کردن و ضربه زدن به ملت بزرگ ایران بودند، ولی با همه این توطئه‌های خصمانه نتوانستند بر اراده پولادین این مردم شجاع غلبه کنند و تمام نقشه‌های آن‌ها خنثی گردید و بار دیگر این ملت سرافراز و هوشیار با بهره گیری از رهنمود‌های داهیانه مقام معظم رهبری و اتحاد و همبستگی، مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم زدند.
برای ایران اسلامی و ملت سرافراز، آرزوی موفقیت، سربلندی و عزتمندی را در سال پیش رو از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و امیدوارم با تحقق عملی شعار سال، شاهد رشد و شکوفائی بیش از پیش ایران اسلامی باشیم ان شاالله