دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی حمله تروریستی اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کرد.

مشاور مقام معظم رهبری افزود: این جنایت نشان داد که دیگر جایی برای صهیونیست‌های غاصب و افسارگسیخته در این منطقه وجود ندارد.
متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جنایت بی سابقه در بیمارستان المعمدانی غزه که به شهادت و مجروح شدن صد‌ها تن از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین انجامید، در تاریخ معاصر بی سابقه است و این جنایت شنیع نشان داد که دیگر هیچ جایی برای صهیونیست‌ها در این منطقه بسیار مهم و مقدس و خاستگاه پیامبران الهی وجود ندارد.
جنایتکاران جهانی، چون آمریکا که بی دریغ از این رژیم جعلی حمایت می‌کنند و پایه گذاران جنایات بشری تاریخ معاصر و متاخر، یعنی انگلیسی‌ها نقش اساسی در ایجاد این پایگاه ترور، وحشت، کودک کشی، آدم کشی و نفی بلد مردم بی گناه دارند و مقصران اصلی این طراحی جنایتکارانه هستند.
بی تردید هیچ راهی جز ریشه کن کردن این غده سرطانی وجود ندارد و حامیان این دیوسیرتان بشرنما بدانند این اعمال شقاوت آمیز تیر خلاصی است بر پیکر صهیونیزم و قطعا صبر مسلمانان و آزادی خواهان جهان دیگر لبریز شده و به توصیه‌های سازش کاران اعتنا نخواهند کرد و بی تردید روز‌های پایانی عمر این رژیم سفاک خواهد بود و انشالله با نابودی آن‌ها هر چه زودتر مسلمانان جهان در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند.
صهیونیست‌ها یقین بدانند که مسلمانان با دست خالی توانسته اند رژیم اشغال گر و حامیان آن‌ها را این چنین ذلیل کنند و به زودی از سرزمین‌های اسلامی ریشه کن خواهند شد.
ان شاالله

علی اکبر ولایتی
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی