دکتر ولایتی تاکید کرد
بیمارستان مسیح دانشوری در کنار ارائه خدمات، در حوزه‌های علمی و دستیابی به نتایج عملی مبارزه با کرونا تلاش می‌کند

در ابتدای جلسه که دکتر ایدنی معاون وزیر بهداشت، دکتر سلگی مشاور ستاد مبارزه با کرونای استان تهران و دکتر بهادری از متخصصان برجسته نیز حضور داشتند، گزارشی از نحوه بهره برداری از دارو‌های مناسب برای درمان بیماران کرونایی و دستورالعمل‌های مربوطه، نحوه خدمات رسانی به بیماران غیر کرونایی در بخش‌های مختلف با رعایت ضوابط مربوطه، فعالیت‌های بخش اهداء عضو و ...   ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
دکتر ولایتی در ادامه با اشاره به گزارش‌های ارائه شده و ضرورت ارائه خدمات در بخش‌های مختلف تاکید کرد: بیمارستان مسیح دانشوری در کنار ارائه خدمات به بیماران کرونائی بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های مصوب، گام‌های موثر و مهمی نیز در حوزه پژوهشی به طور جدی انجام داده که امیدواریم با بررسی‌های کامل تر، زمینه دستیابی به نتایج دقیق‌تر و عملی برای درمان این بیماری فراهم گردد.
وی همچنین با اشاره به اهداء سه دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان مسیح دانشوری، از این اقدام ارزشمند خیرین در خدمت رسانی به بیماران تقدیر و تشکر کرد.
در بخش دیگری از جلسه، دکتر سلگی مشاور ستاد مبارزه با کرونای استان تهران هم با ارائه گزارشی از وضعیت موجود در خصوص مبتلایان به کرونا گفت: خوشبختانه تا حدودی ورودی به بیمارستان‌ها کاهش یافته هر چند که باید مراقبت‌ها ادامه یابد چرا که می‌تواند به سرعت روند افزایشی مجددا ایجاد گردد، ضمن آن که در مراکزی که اجتماع مردم وجود دارد مانند بانک ها، ادارات و ... تست کرونا انجام می‌شود و اگر مورد مثبت وجود داشت، ضد عفونی مکان‌ها انجام می‌شود و طرح آموزش ضد عفونی کردن اماکن  نیز در دست اجرا می‌باشد.
دکتر بهادری استاد برجسته دانشگاه و متخصص امور پزشکی هم با اشاره به اقدامات ارزشمند و دقیق بیمارستان مسیح دانشوری در زمینه مبارزه با کرونا به ویژه در حوزه‌های علمی، خواستار انتشار و ارائه آنان در سطوح مختلف ملی و بین المللی از سوی بیمارستان گردید.