velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۱۲۸۵
پ
کد خبر: ۶۹۸
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - 03 November 2013
با حکم قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد

ولایتی، عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد شد

با حکمی از سوی قائم‌مقام رئیس دانشگاه آزاد، علی‌اکبر ولایتی عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر ولایتی، باقر لاریجانی، قائم‌مقام رییس دانشگاه آزاد و رئیس شورای راهبردی حوزه علوم پزشکی، با صدور حکمی، علی‌اکبر ولایتی را به عنوان عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد منصوب کرد.

در متن حکم ولایتی آمده است:

جناب آقای دکتر ولایتی

استاد محترم دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی

سلام علیکم

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی در طول حیات خود نقش ارزنده‌ای در تامین نیروی انسانی مورد نیاز نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران داشته است.

واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با بهره‌مندی از دانش اعضای هیئت علمی، مهد پرورش متخصصان و کارشناسان متعهد و کارآمد در حیطه پزشکی هستند که البته با بازنگری ساختار و استفاده از سایر ظرفیت‌های موجود، زمینه ارتقای کیفی بیش از پیش آموزش، پژوهش و ارائه خدمات در این مجموعه عظیم علمی فراهم است.

یکی از مهمترین بسترهای آموزش، پژوهش و ارائه خدمات سلامت در شهر تهران، بیمارستان فرهیختگان است که مراحل نهایی آمادگی و تجهیز آن در حال پیگیری است.

مسلما راه‌اندازی این مجموعه درمانی با بیش از ۳۰۰ تخت بیمارستانی، ظرفیت ارائه خدمات آموزش بالینی را در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای چشمگیری خواهد داد.

نظر به تعهد و تجربیات گران‌قدر جنابعالی در حوزه علوم پزشکی، به عنوان عضو بورد تخصصی بیمارستان فرهیختگان منصوب می‌گردید تا دانشگاه را در تحقق چشم‌اندازهای رفیع آن در گسترش ارائه خدمات درمانی یاری فرمایید.

امید است با عنایت خداوند متعال و استفاده از کلیه ظرفیت‌های موجود، دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی سرآمد در حیطه علوم پزشکی در سطح منطقه و جهان گردد.

توفیق همگان را درراه اعتلای دانش از خداوند متعال خواستارم.

دکتر باقر لاریجانی

قائم‌مقام رئیس دانشگاه


نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱
زهرا
Iran, Islamic Republic of
13 دی 1392 - 17:58
حضور جناب آقای دکتر ولایتی در این بیمارستان باعث فخر و مباهات ما دانشجویان این دانشگاه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها