velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۶۸۲
پ
کد خبر: ۲۹۵۳
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - 10 September 2023

بیانیه مجمع جهانی بیداری اسلامی در محکومیت هتک حرمت صهیونیست‌ها به بانوان فلسطینی

8مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی هتک حرمت نظامیان صهیونیست به بانوان فلسطینی، با صدور بیانیه‌ای این اقدام وحشیانه را محکوم و از مجامع بین‌المللی، گرو‌های مقاومت، مسلمانان آزادیخواه و شخصیت‌ها خواست تا پیروزی نهایی و شکست قطعی رژیم ظالم صهیونیستی، از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هتک حرمت بانوان شجاع و بی دفاع فلسطینی در استان الخلیل نقض آشکار حقوق ملت بزرگ فلسطین است و این مهم موضوعی نیست که بتوان از آن گذشت و مسببان آن باید منتظر پاسخ کوبنده نسبت به این حرکت جنایتکارانه باشند.

رژیم صهیونیستی در این روز‌ها هر چه که به دوران پایان خود نزدیک می‌شود به مثال کسی است که در باتلاق گرفتار گردیده و در حال غرق شدن است و لذا با انجام جنایات وحشیانه سعی در منحرف کردن افکار عمومی دارد.
بی تردید ملت‌های مسلمان امروز نسبت به ماهیت جنایتکار و خبیث این رژیم جعلی آگاه‌تر هستند و از همین رو شاهد هستیم که این رژیم غاصب در انزوای بیشتری قرار گرفته به نوعی که حتی روز به روز در حال از دست دادن هم‌پیمانان منطقه‌ای خود نیز می‌باشد.

این نکته بیان گر واقعیتی است که رژیم صفاک صهیونیستی به دوران پایانی خود نزدیک شده و کشور‌های اسلامی منطقه باید با هوشیاری نسبت به عدم عادی سازی روابط اقدام کنند، زیرا بر هر ملت آزاده و مسلمانی آشکار است که سرانجام رابطه با رژیمی که حتی به ابتدایی‌ترین اصول و حقوق انسانی پایبند نیست مطلقا نمی‌تواند مورد اعتماد باشد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم کردن هتک حرمت بانوان شریف و شجاع فلسطینی و ملت مظلوم فلسطین از مجامع بین‌المللی، گرو‌های مقاومت، همه مسلمانان آزادیخواه و شخصیت‌ها می‌خواهد که تا پیروزی نهایی و شکست قطعی رژیم ظالم صهیونیستی، از هیچ کوششی دریغ ننموده، تا فتح و نصرت کامل الهی نصیب ملت در رنج و ستم فلسطین قرار گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها