velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۷۳۳
پ
کد خبر: ۲۹۴۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - 22 August 2023

گفتگو‌های تلفنی جداگانه دکتر ولایتی با اسماعیل هنیه، زیاد نخاله و شیخ نعیم قاسم

دکتر ولایتی در تماس تلفنی با اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس، زیاد نخاله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین و شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان، در خصوص موضوعات منطقه‌ای و بین المللی گفتگو کرد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در گفتگو با اسماعیل هنیه گفت: ما از پیروزی‌های اخیر شما بسیار خوشحال هستیم وامیدواریم این پیروزی‌ها ادامه یابد.
دکتر ولایتی تصریح کرد: رژیم صهیونسیتی هر چه در جهت حفظ خود تلاش می‌کند با شکست مواجه می‌شود و در نهایت نیز با چالش‌ها و شکست‌های بیشتری روبرو خواهد شد و ایستادگی شما و برادران فلسطینی در برابر دشمنان، موجب افتخار است و بی تردید پیروزی با شماست.
رئیس دفتر سیاسی حماس نیز از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محور مقاومت قدردانی کرد و گفت: این پیروزی‌ها با اتحاد و همراهی کشور‌ها و ملت‌های دوست و به ویژه ایران محقق شده و ان شاالله رژیم صهیونیستی را شکست خواهیم داد و آنچه مقاومت در کرانه باختری انجام داده ادامه خواهد یافت. حمایت‌های شما تاثیر بسیار مهمی در این پیروزی‌ها داشته و جایگاه ویژه‌ای در جبهه مقاومت دارد.
دکتر ولایتی همچنین در تماس جداگانه با زیاد نخاله پیروزی‌های اخیر در کرانه باختری را تبریک گفت و افزود: پیروزی‌های به دست آمده نتیجه اتحاد و همبستگی همه شما و گروه‌های فلسطینی و حزب الله لبنان است و دستاورد‌های این اتحاد، پیروزی نهایی خواهد بود.
زیاد نخاله هم ضمن ابراز خرسندی از پیروزی‌های به دست آمده گفت: وضعیت امروز ما بسیار مطلوب است و مقاومت هر روز در حال پیشروی و تحقق پیروزی است و هر روز قوی‌تر از قبل به مسیر روشن خود ادامه می‌دهد.
وی در پایان ضمن ابلاغ سلام به محضر مقام معظم رهبری، از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران و همچنین مواضع دکتر ولایتی تقدیر کرد و افزود: گروه‌های فلسطینی امروز با یک قلب واحد با یکدیگر همکاری می‌کنند.
دکتر ولایتی در تماس تلفنی دیگر با معاون دبیر کل حزب الله لبنان نیز پیروزی‌های اخیر مقاومت و سالروز پیروزی‌های جنگ‌های ۳۳ روزه را تبریک گفت.
دکتر ولایتی افزود: از اینکه شما به رهبری جناب سید حسن نصرالله توانستید به این موفقیت‌های بزرگ دست یابید بسیار خرسندیم و این پیروزی‌ها موجب افتخار جهان اسلام است و شما همواره پرچمدار مبارزه در لبنان و جهان اسلام هستید.
شیخ نعیم قاسم نیز ضمن ابراز خرسندی از این گفتگو تاکید کرد: بی تردید حمایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مواضع جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در این پیروزی‌ها داشته است و هرگز این همدلی و حمایت‌های ملت بزرگ ایران فراموش نخواهد شد و ان شالله با ایستادگی و مقاومت بتوانیم قدس را از این غده سرطانی آزاد کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها