velayati.ir

تعداد بازدید: ۷۱۰
پ
کد خبر: ۲۹۲۰
تاریخ انتشار: يکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - 26 February 2023
تماس تلفنی دکتر ولایتی با اسماعیل هنیه

پیروزی فلسطین بسیار نزدیک است

دکتر ولایتی روز یکشنبه در تماس تلفنی با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) پیروزی ها و موفقیت های میدانی مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی را تبریک و جایگاه مقاومت و مبارزان فلسطینی در میان امت اسلامی را بسیار مهم و ارزشمند برشمرد.

وی با اشاره به برگزاری نشست امنیتی عقبه تصریح کرد: این نشست نشانه بحران ها و تنگناهای رژیم صهیونیستی است که تلاش می کند با برگزاری چنین نشست هایی، از این بحران ها خارج شود هر چند این نشست ها تاثیری بر اراده ملت فلسطین و مقاومت آن ها ندارد بلکه کشورها، گروه ها و جنبش های اسلامی که از فلسطین و مقاومت آنان پشتیبانی می کنند به ویژه در محور مقاومت رو به افزایش است.
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) نیز در این گفتگو از دکتر ولایتی تشکر کرد و گفت: ما در مرحله جدیدی از رویارویی با اشغالگران صهیونیست هستیم و مقاومت، امروز مانند روحی در وجود جوانان فلسطینی که درخط مقدم دفاع امت از قدس و مقدسات فلسطین هستند دمیده است و ما به یاری پروردگار یقین داریم.
اسماعیل هنیه اضافه کرد: ما نشست امنیتی اردن را پیگیری می کنیم و می دانیم که انتفاضه موجود در کرانه باختری، بحران و تنگنایی برای دشمن بوجود آورده است که نمی تواند با آن مقابله کند.
وی افزود: ده ها گردان مبارز هم اکنون در مناطق مختلف کرانه باختری با اشغالگران مبارزه می کنند به همین خاطر دولت آمریکا با اعمال فشار بر برخی طرف ها، برای نجات دشمن صهیونیستی شتافته است.
هنیه تصریح کرد: نتایج این نشست، تاثیری بر مقاومت ندارد و مقاومت، اقدام و پایداری ادامه خواهد یافت و ما به خوبی می دانیم که دشمن در بحرانی راهبردی قرار گرفته است که چنین نشست هایی آن را نجات نخواهد داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها