velayati.ir

تعداد بازدید: ۹۳۹
پ
کد خبر: ۲۸۷۸
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ تير ۱۴۰۱ - 21 July 2022
دیدار دکتر ولایتی و وزیر خارجه سوریه

تاکید بر خروج بیگانگان از منطقه

دکتر ولایتی با فیصل مقداد وزیر خارجه سوریه روز چهارشنبه ٢٩ مرداد دیدار کرد.

وزیر خارجه سوریه در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از مواضع بسیار مهم و قاطع مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران گفت: از مواضع محکم مقام معظم رهبری بسیار سپاسگزار هستیم و اطاعت از فرامین ایشان را لازم می‌دانیم. تصمیم قاطع جمهوری اسلامی ایران و همچنین سوریه، ایستادگی در برابر اشغالگرانی است که به ناحق سالهاست خاک این کشور را تصرف کرده‌اند و در مقابل آن‌ها ایستادگی خواهیم کرد و مواضع مقام معظم رهبری همیشه *حلال مسائل منطقه‌ای بوده است. *
وی تاکید کرد: ایران به عنوان مهمترین کشور جبهه مقاومت، تاکنون حمایت‌های اساسی و عملی کرده و از جمهوری اسلامی ایران به عنوان پیشتاز جبهه مقاومت در مقابله با آمریکا و طرح‌های مخرب آن‌ها در منطقه تشکر می‌کنیم.

دکتر ولایتی هم این دیدار گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره از محور مقاومت که سوریه به عنوان یکی از مهمترین حلقه‌های طلایی این زنجیره است حمایت کرده و به حمایت خود ادامه می‌دهد ضمن آن که از مواضع این کشور در مخالفت با سازشکاری‌های رایج در منطقه در خصوص طرح‌های ضد فلسطینی حمایت می‌کند و بی تردید همکاری کشور‌های عضو جبهه مقاومت برای اخراج ته مانده‌های آمریکا از سوریه و سایر بخش‌های منطقه باید کماکان با قوت ادامه یابد و هیچ گاه جمهوری اسلامی ایران در این مورد کوتاه نخواهد آمد و رژیم صهیونیستی و عوامل آنان کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند جبهه قدرتمند مقاومت را تضعیف نمایند.
دکتر ولایتی افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار جبهه مقاومت در منطقه کماکان از شما حمایت می‌کند همانطور که تاکنون حمایت کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار