velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۰۴۸
پ
کد خبر: ۲۸۷۳
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - 12 June 2022

مجمع جهانی بیداری اسلامی اقدامات خصمانه اخیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدامات تجاوزکارانه و جنایات جدید رژیم صهیونیستی را محکوم و بر حمایت از مواضع دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد.
در این بیانیه آمده است: در روز‌های اخیر شاهد ماجراجویی‌های رژیم اشغالگر قدس در سطح منطقه هستیم که با حملات هوایی و موشکی به سوریه و تجاوز و نقض تمامیت ارضی این کشور، تهدید و طراحی توطئه‌های سیاسی و امنیتی برای جلوگیری از ثبات سیاسی در لبنان، فشار بر گروه‌های مقاومت فلسطین در کرانه باختری، حمله به مسجد الاقصی، جلوگیری از ورود مسلمانان به این مسجد و فشار بر مردم کرانه باختری، تخریب خانه‌ها و تصرف اموال، در تلاش برای بحران آفرینی در سطح منطقه است.
علاوه بر اقدامات فوق به مقابله و طراحی عملیات روانی و رسانه‌ای بر علیه ملت مقاوم، صبور و غیرتمند ایران اسلامی پرداخته که علت همه این اقدامات شرورانه، شکست‌های پی‌درپی در منطقه است که به طور مستمر در طی دو دهه اخیر بوده به گونه‌ای که این رژیم را در تنگنای راهبردی قرار داده است و لذا رژیم اشغالگر برای مهار بحران داخلی با راهبرد انتقال تنش از درون مرز‌ها به بیرون، درصدد تثبیت موقعیت متزلزل خویش است و از جمله با تعرض، تجاوز و راهزنی دریایی به لبنان و تلاش برای در اختیار گرفتن منابع گازی که جز ثروت مسلم ملت این کشور می‌باشد با حمایت واشنگتن در صدد است تا بیش از پیش بحران آفرینی نماید که قطعاً این گونه تجاوز‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند.

موضع گیری دقیق دبیر کل حزب الله لبنان مبنی بر این که «نتیجه اشتباه اسرائیل، موجودیتی خواهد بود و تمام گزینه‌ها در مقابل این تجاوز به منابع ملی لبنان روی میز است»، به عنوان یکی از پرچمداران نهضت بیداری اسلامی نشان دهنده عزم راسخ فرمانده سترگ مقاومت اسلامی در لبنان و در حقیقت بیان کننده آرمان نهضت مقاومت در کل منطقه است و صهیونیست ها، آمریکا و حامیان متجاوز آنان بدانند این بار صدای سید مقاومت، بازتاب خواسته تمام جبهه مقاومت همچون ایران، یمن، عراق، سوریه، فلسطین، لبنان و ... است.
باید تاکید کرد اگر آنان در محاسبات خود کوچک‌ترین اشتباهی کنند بی تردید اضمحلال رژیم صهیونسیتی بیش از آن که تصور کنند تسریع خواهد شد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی بر این واقعیت تاکید می‌کند دست و پا زدن‌های ناشیانه در اقدامات تروریستی و تجاوزکارانه حکایت از یاس و درماندگی برای برون رفت از فرو پاشی زودهنگام دارد و این نوع تحرکات، سرعت اضمحلال رژیم اشغالگر قدس را فزونی می‌بخشد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم نمودن این اقدامات، حمایت همه جانبه علما، اندیشمندان و جهان اسلام از ملت مظلوم منطقه و مواضع مهم دبیر کل حزب الله لبنان را خواستار است و یقینا پیروزی متعلق به ملت مظلوم منطقه خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار