velayati.ir

تعداد بازدید: ۶۰۶
پ
کد خبر: ۲۷۷۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - 02 June 2021
دکتر ولایتی در نشست مجازی "یمن پیروز، تحقق وعده الهی" تاکید کرد:

جبهه مقاومت یمن، صحنه‌ یکی از درخشان ترین و برجسته ترین نمادهای مقاومت است

دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در نشست مجازی "یمن پیروز، تحقق وعده الهی" که از سوی مجمع جهانی بیداری اسلامی برگزار شد گفت: ملت و رهبری مقاوم یمن همه مشکلات را تحمل نمودند و به جان خریدند و در برابر دشمن تا بن دندان مسلح تسلیم نشدند و موازنه قدرت را به نفع یمن سرافراز تغییر دادند.

در این نشست که جمعی از فرهیختگان، علما، اندیشمندان، رهبران و مبارزان جبهه مقاومت از یمن حضور داشتند، دکتر ولایتی ضمنتجلیل از سید عبدالملک الحوثی رهبر مردم شجاع و مقاوم یمن گفت: رزمندگان دلیر در یمن یکی از درخشان ترین صحنه های ایستادگیدر برابر استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار و عوامل آنان در منطقه را در برابر دیدگان جهانیان پدید آوردند. ملت شجاعیمن در طول تاریخ بارها و بارها ثابت کرده که در برابر ظلم، ستم و جنایت، با شجاعت و مقاومت، پایداری نموده و هر متجاوزی راشکست داده است.

دکتر ولایتی تصریح کرد: فرزندان دلیر مکتب سرخ عاشورا در برابر پیشرفته ترین سلاح های جهان که توسط آمریکا، فرانسه و انگلیس دراختیار عربستان سعودی قرار گرفته و بی رحمانه مردم مظلوم و بی دفاع یمن را از شش سال پیش تاکنون قتل عام می نمایند نه فقطایستاده‌اند بلکه با تکیه بر دانش بومی و هوشمندی، موفق شده‌اند قدرت سخت مقاومت را ارتقا بخشند و با ساخت دقیقترین موشک ها وپهپادها، دشمن را به تسلیم وادار نمایند. ملت و رهبری مقاوم یمن همه مشکلات را تحمل نمودند و به جان خریدند و در برابر دشمن تا بندندان مسلح تسلیم نشدند و موازنه قدرت را به نفع یمن سرافراز تغییر دادند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد:جبهه مقاومت یمن، صحنه‌ یکی از درخشان ترین وبرجسته ترین نمادهای مقاومت است و بدون تردید یمن پس از جنگ تحمیلی ۶ ساله، از گذشته و پیش از جنگ، قوی تر شده و خواهد شدو قطعاً این‌ مسیر در جهت رشد و شکوفایی ادامه خواهد داشت و جمهوری اسلامی ایران با پیروی از اوامر مقام معظم رهبری، کماکاناز مجاهدت این پیروان شریعت اسلام و رهروان اهل بیت حمایت خواهد کرد و انتظار مسلمانان و آزادگان جهان این است که عاملان اینجنایات در مجامع بین المللی در برابر جهانیان به محاکمه کشیده شوند و تخریب بیمارستانها، کتابخانه ها، اماکن مسکونی و کشتار زنانو کودکان متوقف شود.

دکتر ولایتی در پایان از خداوند متعال برای رهبری هوشمند، شجاع، متقّی و مبارز یمن سید عبدالملک الحوثی و همه فرماندهان شجاع وملت مقاوم یمن پیروزی های روزافزون و برای جهان اسلام و ملت مسلمان، سربلندی و عزت مسئلت نمود و اظهار امیدواری کرد هر چهسریع تر شاهد پایان این جنگ وحشیانه علیه یمن با پیروزی مردم این کشور باشیم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها