velayati.ir

تعداد بازدید: ۶۸۵
پ
کد خبر: ۲۷۷۲
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 21 May 2021
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیام تبریک پیروزی به ملت فلسطین

این پیروزی بزرگ و غرور آفرین، هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را بر همگان آشکار نمود

دکتر ولایتی در پیامی ضمن تبریک پیروزی عظیم ملت بزرگ و مظلوم فلسطین تصریح کرد: سیاست جمهوری اسلامی ایران در مورد مهم ترین مسئله جهان اسلام یعنی فلسطین، سیاستی ثابت و تغییر ناپذیر است.

متن پیام دکتر ولایتی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم

 

مردم شریف و بزرگ فلسطین و محور مقاومت یک بار دیگر ثابت نمودند که ایستادگی در برابر متجاوزان به عنوان یک فرهنگ اسلامی وقرآنی و متاثر از کلام وحی که فرمود "فاستقم کما امرت" در این مصاف نابرابر تعیین کننده است و خداوند به وعده حق خویش  که همانانصر الهی است عمل نموده و آن را شامل مردمانی که با تقدیم ده‌ها شهید، در اوج شهامت در برابر رژیم خون خوار صهیونیستیپایداری  کرده اند می نماید.

مسلمانان و  آزادی خواهان جهان یک بار دیگر شاهد هستند انتفاضه که با سنگ در آغاز قرن ۲۱ آغاز شد با قدرت رو به تزاید موشکیخود، توازن قوا را به نفع مردم مظلوم فلسطین تغییر داد و این رژیم تابن دندان مسلح، تسلیم اراده و مقاومت ملت شجاع فلسطین گردیدکه با ایثارگری در جهت احقاق حقوق مسلم خویش دفاع و ایستادگی نمودند و به تعبیر مقام معظم رهبری، آزمون این چند روز، ملتفلسطین را سرافراز کرد.

آنچه که در غزه گذشت نمایش وعده حق الهی بود که" ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللهَ رَمی".

استمرار روند پیروزی‌های مقاومت در جنگ های ۲۲ روزه، ۸ روزه، ۵۱ روزه، ۳ روزه و اخیراً جنگ ۱۲ روزه و ان شاالله پیروزی های نزدیکدیگر، شکست های متوالی تاثیرگذاری را بر رژیم اشغالگر قدس بر جای گذاشت و تمامی نبردهای نظامی و تجاوز کارانه بر مردم مظلومفلسطین مبتنی بر دکترین جنگ پیش‌دستانه رژیم غاصب صهیونیستی را ناکام گذارد و نشان داد این دولت غاصب حتی توان حفظ امنیتخود و شهروندانش را نیز ندارد.

خداوند متعال را باید بر این نعمت عظیم و غرورآفرین در زبونی دشمنان و بدخواهان، رسوایی و بی آبرویی آنان‌، وارد شدن تبعات سنگینحیثیتی و روحی و روانی، پیامدهای اقتصادی، مشخص شدن ضعف ساختاری و پوشالی بودن هیمنه دفاعی و ... شکر نمود که پیروزینهایی و نابودی این رژیم غاصب کودک کش را قطعی و نزدیک تر نموده است.

از سوی دیگر پیروزی در این جنگ نابرابر، افزایش روحیه امید و اعتماد به نفس مردم و گروه های فلسطینی، وحدت تمامی مردم و گروههای فلسطینی در سرزمین های اشغالی، اراضی ۴۸، اردوگاه ها و مردم غزه و تغییر مبادله قدرت را رقم زد و کشیده شدن عمق مبارزه بهتمامی سرزمین های اشغالی، امید به پیروزی های بیشتر و سریع تر را نوید بخشید و گزینه مقاومت به عنوان بهترین و تنها ترین راه حلمبارزه و پیروزی را نمایان تر ساخت.

این پیروزی، شکست روند مذاکرات و سازش در سال های اخیر و اینکه حق تنها با زبان جهاد و مقاومت گرفتنی است را بر دولت مستبدصهیونیستی دیکته کرد و در سطح منطقه‌ای نیز بر طرح معامله قرن، عادی سازی روابط کشورهای مرتجع و وابسته عربی و شکستاستراتژی های جبهه غربی، عبری و عربی خط بطلان کشید و پس از تلاش برای به حاشیه راندن مسئله اول فلسطین با تدارک جنگ هاینیابتی، قومی و مذهبی توسط  گروه‌های تکفیری به عنوان عمال و مزدوران اصلی اجرای طرح های راهبردی رژیم صهیونیستی و نظامسلطه، بار دیگر مسئله فلسطین، محور اصلی و قطعی جهان اسلام و وحدت مسلمانان شد.

همان گونه که در طول این جنگ بیرحمانه در تماس تلفنی با سران حماس، جهاد اسلامی و ... اراده و عزم جمهوری اسلامی ایران مبنیبر حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین، انتفاضه و همه رزمندگان شجاع خط مقدم این جبهه، فرماندهان و رهبران آنها اعلام گردید،بار دیگر می بایست تاکید کرد سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران در مورد مهم ترین مسئله جهان اسلام یعنی فلسطین، سیاستیثابت و تغییر ناپذیر است تا با پیروزی نهایی، به دوران تجاوز و اشغال سرزمین مقدس اسلامی پایان داده شود.

این موفقیت عظیم و پیروزی بزرگ و تاریخی را که هیمنه پوشالی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی را بر همگان ثابت نمود به تمامیمردم شریف فلسطین، رزمندگان، جبهه مقاومت و به ویژه خانواده های معزز شهدا تبریک می گویم و بی تردید استمرار مقاومت و مبارزهبا دشمن صهیونیستی و روند رو به رشد پیروزی‌ها از آغاز هزاره سوم، نوید بخش پیروزی های نهایی امت اسلامی بر رژیم جعلی،پوشالی و غاصب صهیونیستی خواهد بود.

علی اکبر ولایتی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها