velayati.ir

تعداد بازدید: ۷۵۴
پ
کد خبر: ۲۷۶۸
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 16 May 2021
دکتر ولایتی در تماس تلفنی با دبیر کل جنش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد:

وعده الهی در آزادسازی تمامی سرزمین های اشغالی فلسطین و قدس شریف محقق خواهد شد

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در تماس تلفنی با دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، ضمن محکومیت حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از ملت مطلوم فلسطین تاکید کرد.

دکتر ولایتی در این تماس که روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با زیاد نخاله برقرار گردید، ضمن بررسی آخرین تحولات غزه و تسلیت شهادتعده زیادی از مردم مظلوم فلسطین به ویژه زنان و کودکان گفت: ملت ایران و حامیان فلسطین در سراسر جهان، شجاعت و شهامت شما وشکسته شدن هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی را که مایه عزتمندی است شاهد هستند و مجاهدین و مردم فلسطین یک بار دیگرثابت کردند که رژیم صهیونیستی خانه عنکبوت و اوهن البیوت است و  صمیمانه این پیروزی ها و اقتدار  را تبریک می گوییم.

دکتر ولایتی با تاکید بر این که وظیفه اسلامی همه مسلمانان جهان این است که در این شرایط حساس و فشارهای طاقت فرسا، از مردمفلسطین حمایت نمایند افزود: جمهوری اسلامی ایران در گذشته به وظایف خود عمل کرده و کماکان تحت رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این مسیر را در حمایت جامع ادامه خواهد داد  و ان شاء الله به زودی در قدس شریف به امامت معظم له نماز خواهیمخواند.

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی افزود: بعضی از مسئولین وابسته به غرب برخی از کشورهای اسلامی که به جای کمک به ملتفلسطین برای ریشه کن نمودن این پدیده شیطانی و آزادسازی فلسطین و قدس شریف، تحت فشار صیهونیست ها و حامیان ظالم آنهانظیر آمریکا وظیفه خویش را فراموش نمودند باید از وقایع جاری عبرت گرفته و آرمان های ملت های خود در حمایت از قدس و فلسطین راتبعیت نمایند. نسبت به آینده بسیار امیدوار هستیم و معتقدیم وعده الهی قطعا محقق خواهد شد و جهان شاهد رهایی کلیه سرزمین هایفلسطین و بازگشت مردم مظلوم به خانه و کاشانه خود خواهند بود و قدس عزیز و همه سرزمین های اشغالی فلسطین آزاد خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: مجمع جهانی بیداری اسلامی حمایت کامل خود را از مردم شریف فلسطین و مبارزه علیه صهیونیست هایغاصب ادامه داده و در جهت آزادی کلیه سرزمین های فلسطین از هیچ کمک و تلاشی دریغ نخواهد کرد.

در این تماس تلفنی زیاد نخاله دبیر کل جنش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تشکر از مواضع و حمایت های جمهوری اسلامی ایران گفت: ملت فلسطین امروز پیروزی بزرگی به دست آورده و توانستیم با وجود همه تهدید ها، جنگ افروزی ها و سال ها محاصره کامل، رژیمصهیونیستی را که همه را می ترساند، بر سر جای خود بنشانیم و مجبور کنیم که به پناهگاه ها بروند. مقاومت یک پیروزی بزرگ به دستآورد و توانستیم در مقابل این رژیم ایستادگی نموده و پروژه صهیونیستی - آمریکایی را شکست دهیم تا جایی که علیرغم همه هیمنهپوشالی، از ما درخواست آتش بس کند اما آتش بس را نپذیرفتیم و مشروط به این کردیم که دست از تعرض به مسجد الاقصی بردارد وبگذارد مردم محله شیخ جراح به خانه های خود بازگردند.

وی تاکید کرد : ما با تمام توان از مسجد الاقصی دفاع می کنیم و با خون فرزندان خود ایستاده ایم و هیمنه اسرائیل را درهم خواهیمشکست.

دبیر کل جنش جهاد اسلامی فلسطین افزود: از مواضع مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و بیانات ایشان در روز جهانی قدس تشکر وتقدیر می کنیم و موضع ایشان و جمهوری اسلامی ایران در این رابطه شجاعانه و منحصر به فرد است و هیچ کس چنین موضعی مانندجمهوری اسلامی ایران نداشته است و ما همچنان به مقاومت و دفاع از مسجد الاقصی تا پیروزی نهایی ادامه خواهیم داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها