velayati.ir

تعداد بازدید: ۹۹۴
پ
کد خبر: ۲۷۵۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - 12 April 2021
تمهید جدید بیمارستان مسیح دانشوری برای مقابله با کرونا

اولین جلسه کشیک ریاست جهت گزارش مدیریتی آنکالی (راند مدیریتی) شبانه بیمارستان مسیح دانشوری برگزار شد

از ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ و با حضور دکتر ولایتی اولین جلسه گزارش مدیریتی و کشیک ریاست جهت آماده به خدمت(آنکال)بیمارستانمسیح دانشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مسیح دانشوری، این جلسه با حضور تمامی متخصصان مقیم و سوپروایزرهای مرکز برگزار شد کهدر خصوص رسیدگی به  مسائل و مشکلات بیمارستان و بیماران کرونایی و همچنین بیماران جدید الورود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بیمارستان مسیح دانشوری در راستای خدمات رسانی بهتر و سریع تر به بیماران کرونایی در اجرای این طرح پیشقدم گردیده که براساس آن کشیک‌ریاست علاوه بر مسئول فنی بیمارستان باید تا صبح پاسخگوی تمام تحولات و رویدادهای مجموعه باشد.

بر اساس این طرح، رئيس، معاونین و اساتید متخصص مسیح دانشوری همه روزه به صورت کشیک شبانه، جهت نظارت بر امور پذیرش ودرمان بیماران کرونایی با توجه به تشدید موج چهارم کرونا آنکال خواهند بود و در این طرح دکتر ولایتی رییس بیمارستان نیز در نوبت‌هایزمانی(شیفت ) آنکال جهت خدمت رسانی به بیماران حضور خواهند داشت.

بر اساس این گزارش دکتر ولایتی رئیس مرکز، دکتر جماعتی قائم مقام ریاست، خانم اسماعیلی مدیر پرستاری، دکتر طبرسی معاونآموزشی، دکتر پژهان معاون درمان، دکتر عباسی رئیس بخش جراحی و پیوند اعضا، دکتر عابدینی رئیس اورژانس ریه و کرونا، دکتربهروز فرزانگان رئیس بخش بیهوشی و ای‌سی‌یو اورژانس کرونا،دکتر هاشمیان مسئول ای‌سی‌یو بیماران حاد تنفسی، دکتر بخشایشکرم رئیس بخش رادیولوژی و تصویر برداری نیز در شیفت‌های مربوط حضور دارند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها