velayati.ir

تعداد بازدید: ۴۴۳
پ
کد خبر: ۲۷۵۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - 31 March 2021

بازدید نوروزی دکتر زالی رییس ستاد مبارزه با کرونای تهران از بیمارستان مسیح دانشوری

دکتر زالی رئیس ستاد مبارزه با کرونا استان تهران با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری، ضمن دیدار با دکتر ولایتی رئیس این مجموعه، در بازدید نوروزی و حضور در بخش های مختلف، با جمعی از پزشکان، متخصصان و کادر درمانی این مرکز روز چهارشنبه ۱۱فروردین ماه ملاقات کرد

 

در این برنامه، دکتر ولایتی ضمن خوش آمدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال جدید، از تلاش ها و مجاهدت های تمامی مدافعان سلامت در سراسر کشور و به ویژه کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود در سال جدید که با دو میلاد منجی عالم بشریت همراه است شاهد از بین رفتن ویروس کرونا و بازگشت آرامش و سلامت به ملت شریف و بزرگ ایران باشیم.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری همچنین از زحمات شبانه روزی و دلسوزانه همه مسئولان، دست اندرکاران و همکاران در بخش های مختلف نظام و از جمله وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در پیگیری موضوعات بیش از یک ساله در مبارزه با این ویروس تقدیر و تشکر کرد.

دکتر علیرضا زالی  هم ضمن تبریک و تشکر از دکتر ولایتی و تمامی متخصصان و کادر درمانی این مجموعه، با بیان اینکه بیمارستان مسیح دانشوری یکی‌از قطب‌های موثر و‌متخصص در کشور است گفت:  از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور این مجموعه همراه و‌ همگام با ستاد ملی مقابله با کرونا با تمام توان عمل کرده و در خط مقدم به فعالیت و مجاهدت پرداخته است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان مسیح‌دانشوری در قطب ارجاعی از اکثر نقاط کشور قرار دارد افزود: در ایام تعطیلات نوروز هم بیمارستان تعطیل نبود و‌ میزبان بیماران کرونایی ارجاعی نیز بوده است و با تمام توان به فعالیت خود ادامه داده است.

رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران بیان کرد: با تدابیر دکتر ولایتی و مدیریت مجموعه، تخت‌های بیمارستان در طول روزهای اخیرظرفیت  پذیرش بیش از ۱۸۰ بیمار سرپایی و ۱۱۰ بیماربستری را  داشته‌ است و خدمات بیمارستان نسبت به روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته افزایش چشمگیری یافت.

دکتر زالی گفت: اختصاص اورژانش و‌ تریاژ مخصوص به بیماران کرونایی با کادر متخصص ‌و مجرب از جمله خدمات بیمارستان مسیح دانشوری به بیماران کرونایی بوده‌ است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی  دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به خدمات درخشان این بیمارستان اظهار کرد: حتی بیمارانی که با وضعیت وخیم و مشکل حاد تنفسی مراجعه کردند نیز در این مرکز پذیرش شده اند و روند درمان به خوبی انجام گرديد و با توجه به سطح بالای دانش، تجربه و مدیریت در این مجموعه، همواره پیشگام ارائه خدمات به هموطنان و به ویژه در پذیرش بیماران حاد تنفسی و اپیدمی‌ها  بوده‌است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها