velayati.ir

تعداد بازدید: ۴۵۰۷
پ
کد خبر: ۲۷۲۶
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - 08 December 2020
دکتر ولایتی در دیدار با خانواده شهید فخری‌زاده

ابلاغ مراتب همدردی و تسلیت مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل روز سه شنبه ۱۸ آذرماه با حضور در منزل شهید فخری‌زاده با خانواده ایشان دیدار و مراتب همدردی و تسلیت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را ابلاغ کرد

دکتر ولایتی در این دیدار که دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضور داشت ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت ایندانشمند برجسته و ممتاز عرصه هسته‌ای و دفاعی کشور گفت: رهبر معظم انقلاب در پیام شهادت شهید دکتر فخری‌زاده فرمودند:

"این عنصر علمی کم‌نظیر جان عزیز و گرانبها را به‌ خاطر تلاش‌های علمی بزرگ و ماندگار خود، در راه خدا مبذول داشت» و بر پیگیریاین جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن و پیگیری تلاش علمی و فنی شهید در همه‌ بخش‌هایی که این شهید عزیز در آن ها فعالیتداشتند، تاکید فرمودند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل بر ادامه راه شهید فخری‌زاده تأکید کرد و خطاب به همسر این شهید بزرگوار، گفت: شما درزندگی ایشان نقش بی بدیلی داشتید و از خداوند متعال می‌خواهیم تا بتوانیم ادامه دهنده خوبی برای آن شهید عزیز باشیم.

دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هم در این دیدار  با تسلیت و تبریک شهادت دکتر فخری‌زاده به بیان خاطراتی از این شهیدعرصه هسته‌ای و دفاعی کشور پرداخت و اظهار داشت: بنده توفیق دوستی و رفاقت چندین ساله با دکتر فخری‌زاده داشته ام. تفاوتشهید فخری‌زاده با دیگران در این بود که ایشان همه موضوعات را به صورت مبنایی و جدی بررسی می نمود و بر دفاع فردایی وآینده‌نگری در عرصه هسته‌ای و دفاعی تأکید داشت.

در این دیدار، یک جلد قرآن کریم از طرف دکتر ولایتی به خانواده معظم شهید فخری‌زاده اهداء شد و همسر و فرزندان شهید از ابرازهمدردی و محبت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ابلاغ سلام معظم له تشکر و قدردانی کردند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها