velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۳۱۸
پ
کد خبر: ۲۶۶۴
تاریخ انتشار: شنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - 25 July 2020
دکتر ولایتی:

تحولات ارزشمند و رضایت بخشی در دانشگاه محقق گردیده و باید با صمیمیت و همراهی در جهت تحقق اهداف گام برداشت

با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا، مراسم تکریم رئیس دفتر هيئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی و معارفه سرپرست جدید دفتر هيئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه ۴ مردادماه برگزار شد.

دکتر ولایتی در این مراسم با تاکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات ارزشمند نظام است گفت: این مجموعه با استفادهاز ظرفیت های مردمی ایجاد شده و باید تلاش کرد تا فعالیت ها و اقدامات با رشد و کیفیت مناسب تر ارائه و به پیش رود.

رئيس هيئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رهبرمعظم انقلاب بارها تاکید فرمودند که سه محور کیان، اسلامیت و انقلابی بودن دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید موردتوجه قرار گیرد و با جدیت در این زمینه ها و همچنین انضباط مالی اقدام و مراقبت نمود.

دکتر ولایتی افزود:  فعالیت در دانشکاه آزاد اسلامی بسیار مهم است و آسان هم نیست و دکتر طهرانچی و همکاران ایشان با تلاش وتوانمندی، مدیریت نمودند و تحولات ارزشمند و رضایت بخشی محقق گردیده و باید با صمیمیت و همراهی در جهت تحقق اهداف گامبرداشت.

رئيس هيئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و فعالیت های مهندس مؤید تقدیر نمود وگفت: مهندس مؤید از نیروهای متعهد،انقلابی با سوابق مبارزاتی پیش از انقلاب و مسئوليت های ویژه و مهم پس از انقلاب بودند وهمچنین دارای تجربه و توان بالای مدیریتی هستند که منشاء تحولات مهمی بودند و با جدیت توانستند مدیریت کارآمد و موثری را اعمالنمایند ضمن آن که در دوره مسئولیت نیز همچون گذشته اثر گذار بودند که مورد تقدیر است و از این ظرفیت و تجربه در هیئت امنا به نحومطلوب و در جایگاه دیگری استفاده خواهد شد و برای آقای فتحی که فردی فعال، جهادی و با تجربه و سابقه ارزشمند مدیریتی هستندهم در مسئولیت جدید توفیق آرزومندم.

در این جلسه، مهندس مؤید هم ضمن تشکر و قدردانی از دکتر ولایتیو حمایت هایی که انجام شده، گزارشی از اقدامات و فعالیت هاارائه نمودند و برای رئيس جدید دفتر هيئت موسس و امنا آرزوی توفیق کرد و از همراهی مدیران و کارکنان بخش های مختلف نیز تقدیرنمود.

فتحی سرپرست جدید دفتر هیات موسس و امنا نیز در ادامه ضمن تشکر از زحمات مهندس موید بر لزوم همدلی و همکاری جدی کلیهمدیران و همکاران دفتر هیات موسس و امنا تاکید کرد و گفت:  افتخار دارم که برای سال های طولانی در خدمت  دکتر ولایتی باشم و ازاعتماد مجدد ایشان تشکر می کنم و این افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم در سنگر جدید نیز گام های مثبتی را برداریم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها