velayati.ir

تعداد بازدید: ۲۸۱۳
پ
کد خبر: ۲۶۴۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 11 May 2020
در محل بیمارستان مسیح دانشوری و با حضور دکتر ولایتی انجام شد

ادای احترام ارتش سرافراز به مدافعان سلامت

فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاونین و جمعی از پرسنل، صبح روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ضمن دیدار با دکتر ولایتی، نسبت به تلاش و جانفشانی کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری و همه مدافعان سلامت ادای احترام کردند.

امیر حسینی فرمانده دژبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با دکتر ولایتی که جمعی از پزشکان، متخصصان و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری نیز حضور داشتند، ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی سلامتی برای کادر درمانی گفت: از ریاست بیمارستان مسیح دانشوری که همیشه در کنار ملت شریف ایران بوده اند و تمامی مدافعان سلامت در سراسر کشور به ویژه جهادگران مبارزه با کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر نموده و ادای احترام می‌نمایم.
وی همچنین با اهدا لوح تقدیر به دکتر ولایتی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند کادر درمانی جهاد در راه خدا را انجام می‌دهند و لذا لازم می‌دانم از این مرکز به تمام مدافعان سلامت در سراسر کشور  نیز ادای احترام نمایم.
فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در راستای تشکر از کادر درمانی کشور، فرمانده محترم ارتش نیز روز ۲۹ فروردین روز ارتش را با شعار مدافعان وطن و یاوران سلامت آغاز کردند و به روح مطهر شهدای مدافع سلامت درود فرستادند و در این دیدار سلام و تقدیر ایشان را نیز اعلام می‌نمایم.
امیر حسینی افزود: تاب تحمل پوشیدن ماسک، دستکش و مراقبت از بیمارانی  که خانواده‌های آنان چشم انتطارشان هستند و فشار جسمانی و دوری از خانواده را سپید پوشان سلامت و درمان کشور به جان خریدند و به درستی در راه دفاع از سلامت کشور گام برداشتند و سربلند هستند.
وی تاکید کرد: برادرانتان در ارتش به وجود شما افتخار می‌کنند و در کنار شما ایستاده ایم و به شما عزیزان احترام می‌گذاریم.
در ادامه این دیدار دکتر ولایتی هم ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور فرمانده، معاونین و جمعی از پرسنل ارتش در بیمارستان مسیح دانشوری، از تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت و به ویژه کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری که در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند تقدیر کرد.
وی همچنین از رشادت‌ها و مجاهدت‌های ارتش و تمامی نیرو‌های نظامی و انتظامی تقدیر کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه مدافع ملت، ایران و اسلام است و امروز هم با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری و در کنار همکاران این مرکز نشان دادند که در کنار کادر درمانی هستند و در این میدان مبارزه نیز از آنان حمایت خواهند کرد.
وی افزود: در کنار یکدیگر و در همه عرصه‌ها از ایران اسلامی دفاع می‌کنیم و مدافعان سلامت نیز در خدمت مردم هستند و مانند مدافعان وطن و مدافعان حرم نشان دادند که هر زمان خطری کشور را تهدید نماید جان خود را فدای ملت شریف ایران و اسلام خواهند کرد.
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در پایان تصریح کرد: از ارتش جمهوری اسلامی ایران و جنابعالی و همراهان تشکر می‌کنم که امروز در این بیمارستان حضور پیدا کردید و روحیه وصف ناشدنی را به پزشکان، متخصصان و کادر درمانی اهدا نمودید.
در ادامه این دیدار نیز در حضور دکتر ولایتی، امیر حسینی و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری، گروه موسیقی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن اجرای مارش نظامی، از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر و به آنان ادای احترام کردند.
 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها