velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۴۷۹
پ
کد خبر: ۲۳۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 21 May 2018
دکتر ولایتی به مناسبت سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی

این مجموعه، ظرفیت ارزشمند رشد و توسعه آموزش در سطوح مختلف را داراست 

 دانشگاه آزاد اسلامی که به برکت جمهوری اسلامی ایران و پشتوانه مردم شریف و بزرگ تاسیس و در طول سی و شش سال، توسعه و پیشرفت داشته و به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل گردید، توانست ظرفیت ها و توانمندی های ارزشمندی را در خدمت به رشد تحصیلات دانشگاهی و توانمندی های علمی و پژوهشی کشور ایجاد نماید. 
لازم می دانم به رئیس، معاونین، مدیران، کارشناسان، همکاران، اعضاء هیئت علمی، دانشجویان و مرتبطین با این مجموعه عظیم ، سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک عرض نموده، از همت و تلاش آنان تقدیر و برای همه این عزیزان در مسیر پیش رو توفیق و سربلندی آرزو نمایم. 
امروز در سالگرد این مهم باید تاکید کرد که در دوره جدید مدیریتی تلاش برای ارتقاء سطح کیفی برنامه ها همواره و به صورت جدی پیگیری و دنبال گردیده و اطمینان دارم با حضور رئیس، معاونان و مدیران عالی در این مقطع  که صاحب نظر و دارای سوابق و تجربیات ارزشمند و کم نظیری در حوزه های علمی، دانشگاهی و اجرایی هستند دستیابی به اهداف تعیین شده به ویژه ارتقاء نقش و جایگاه این مجموعه در تحصیلات تکمیلی بیش از پیش محقق خواهد شد. 
ایجاد تحول در دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقاء کیفیت تعلیم و آموزش از اهم برنامه ها و اقداماتی است که همواره به ان توجه گردیده و تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی باید به سمتی پیش رود که حضور در این مجموعه مورد رقابت قرار گیرد چرا که دانشگاه آزاد با امکانات در اختیار ظرفیت گام های بلندی را داشته و خواهد داشت. 
ایجاد عدالت در واحدهای دانشگاهی، محرومیت زدایی، شفاف سازی مالی، جذب، به کار گیری و بورسیه نخبگان، توجه به مناطق محروم، ساماندهی و استفاده مطلوب و کارآمد از اعضاء نخبه و هیئت علمی و ... از جمله تاکیداتی است که محور فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و می بایست به طور جدی دنبال گردد. 
جوان گرایی و استفاده از این ظرفیت در حوزه مدیریتی و علمی دانشگاه نیز از اهم برنامه ها بوده و خوشبختانه در این زمینه گام های مهم و ارزشمندی برداشته شده ضمن ان که توجه به سطوح مختلف آموزشی از ابتدایی، متوسطه و عالی برای دانشگاهی که حدود دو میلیون دانشجو، دانش آموز و نخبه را در اختیار دارد نیز از برنامه های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود. 
حضور در این مجموعه و خدمت به دانشجویان عزیز که جامعه بزرگی از کشور را به خود اختصاص داده اند فرصت مغتنمی است تا در جهت دستیابی به اهداف کیفی، توسعه ای و پیشرفت مجموعه گام برداشته و امیدواریم با همراهی همه همکاران در بخش های مختلف ، شاهد تحقق  این مهم باشیم ان شاء الله
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها