velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۶۳۵
پ
کد خبر: ۱۹۶۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - 11 January 2017
دکتر ولایتی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیام تسلیت خود تاکید کرد

دکتر شریعتمدار چهره واقعی و ماندگار علمی کشور

دکتر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران این شورا در پیامی درگذشت دکتر علی شریعتمدار را تسلیت گفت و او را چهره واقعی و ماندگار علمی کشور دانست.

متن پیام به این شرح است :

بسمالله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت مرحوم دکتر علی شریعتمداری چهره واقعی و ماندگار علمی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، بی تردید برای همه ملت عزیز ایران و به ویژه اصحاب علم و دانش و اساتید ، دانشجویان و دانشگاهیان تاثر برانگیز و برای همکاران علمی ایشان موجب تاثر و تالم گردید.

دکتر علی شریعتمدار شخصیتی متواضع ، با تقوا و به واقع علمی با داشته های فراوان در این زمینه بود که اثرات بی نظیر و ارزشمند ایشان روشنی بخش راه علم آموزی و تعلیم و تربیت در کشور خواهد بود و توانست شاگردان فراوانی را در این جهت تربیت و به جامعه اسلامی تقدیم نماید و کارنامه درخشن ایشان در اذهان ملت بزرگ ایران به یادگار خواهد ماند.

ایشان به دور از عافیت طلبی تمام همت خود را برای رشد و ارتقاء علمی کشور به خصوص در زمینه علوم انسانی که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز بوده است به کار بسته بود و شاهد حضور تاثیر گذار ،منظم و دلسوزانه این چهره ماندگار علمی کشور در شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده ایم که خدمات فراوانی را نیز به سنگر تعلیم و تربیت ایران اسلامی که دغدغه جدی ایشان نیز بود ارائه کرد.

اینجانب درگذشت دکتر علی ریعتمدار را به جامعه دانشگاهی و علمی کشور، خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند ، رحمت و غفران الهی مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار