velayati.ir

تعداد بازدید: ۱۳۰۰
پ
کد خبر: ۱۷۰۴
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - 17 January 2016
دکتر ولایتی در دیدار با رئیس مجلس لوکزامبورگ

امیدواریم طرف مقابل به تعهداتش در رفع تحریم ها عمل کند

دکتر ولایتی در حاشیه دیدار با مارس‌ دی بارتو لومئو رئیس مجلس لوکزامبورگ در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه اجرای برجام با اتمام انجام تعهدات ایران، شروع شده و امیدواریم طرف مقابل به تعهدات خودش در رفع تحریم‌هایی که مربوط به هسته‌ای بوده، پایبند بماند و به هیچ وجه با مانعی بر سر رفع تحریم‌ها مواجه نشویم.

وی ضمن تشکر از تمامی کسانی که در طول  12 سال گذشته در زمینه هسته‌ای تلاش کرده‌اند، گفت: در درجه اول بیش از همه باید سپاسگزار مدیریت هوشمندانه و مدبرانه مقام معظم رهبری نسبت به هدایت مناسب مذاکرات هسته‌ای باشیم از این رو ایران توانست مذاکرات را با قدرت به جلو پیش ببرد.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک بیان کرد: امیدواریم کماکان توقعی که از کشورهای گروه 5+1 نسبت به تعهداتشان موجود است ، در آینده ادامه داشته باشد و به تعهدات خودشان عمل کنند. البته بدون تردید طرفی که از این میدان سرافراز بیرون آمده است ‌جمهوری اسلامی است.

 

دکتر ولایتی در پایان خاطر نشان کرد: همه کسانی که در این زمینه مسئولیت دارند لازم است براساس آنچه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند در مراقبت از اجرای برجام هوشیارانه و با عظم راسخ قدم بردارند و مردم بهترین ناظر برای مسئولان هستند و البته بهترین حمایت کننده برای آنها به حساب می‌آیند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربیننده ها