دکتر ولایتی در دیدار با مشاور رئیس جمهور و رئیس کمیته دولتی امور نهادهای دینی آذربایجان مطرح کرد

مشترکات فرهنگی ایران و آذربایجان، زمینه ساز گسترش همکاری ها

اسکندراف، رئیس کمیته دولتی امور نهادهای دینی جمهوری آذربایجان، عصر روز سه شنبه 26 شهریور، با دکتر علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‎الملل و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی دیدار و درباره راههای گسترش روابط دینی و فرهنگی دو کشور و حل و فصل موانع موجود به بحث و تبادل نظر پرداخت.
دکتر ولایتی: ترویج، تثبیت و توسعه تشیع در ایران ثمره هجرت امام رضا(ع) است

دکتر ولایتی: ترویج، تثبیت و توسعه تشیع در ایران ثمره هجرت امام رضا(ع) است

قدس آنلاین نوشت:مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: ترویج، تثبیت و توسعه تشیع در ایران ثمره هجرت امام رضا(ع) به این کشور است و نتایج سازنده و تأثیرگذار امام رضا(ع) در زمان حیات و پس از شهادت ایشان در ایران اسلامی ساری و جاری است.
مشاور رهبري در امور بين الملل:

حضور امام رضا(ع) در خراسان موجب تغيير مذهب ايرانيان به شيعه اماميه شد

علي اكبر ولايتي روز يكشنبه در سخنراني خود در آيين پاياني ششمين جشنواره انتخاب كتاب سال رضوي در مشهد گفت: پيش از ورود امام رضا(ع) به خراسان بزرگ و مرو، شيوع و رواج مذاهب زيديه و اسماعيليه در خراسان و مازندران بيش از اماميه بود.
با حضور دکتر ولايتي در مراسم اختتاميه

برگزيدگان ششمين جشنواره کتاب سال رضوي تقدير شدند

در آستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع)، مراسم اختتاميه ششمين جشنواره انتخاب کتاب سال رضوي، روز گذشته با سخنراني دکتر علي اکبر ولايتي در تالار اجتماعات بنياد پژوهش هاي اسلامي آستان قدس رضوي برگزار شد.
در حوزه علیمه امام رضا(ع) تهران برگزار می شود

سخنرانی ولایتی در آیین آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه

آیین آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه با سخنرانی اساتید حوزه در حوزه علمیه امام رضا (ع) برگزار می شود. دکتر ولایتی در روز 25 شهریور ماه درباره نقش و سهم ایرانیان در فرهنگ و تمدن اسلامی سخنرانی خواهند کرد.
۵