آخرین اخبار
کد خبر: ۲۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸

دکتر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله باریک بین نماینده پیشین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و امام جمعه قزوین را تسلیت گقت.


متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت آیت الله باریک بین عالم وارسته ، مجاهد نستوه و یار امام و رهبری که به عنوان نماینده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و امام جمعه قزوین سال ها در جهت تعلیم و ترویج معارف بلند و متعالی اسلامی و فرهنگ اهل بیت (ع) و خدمت خالصانه مجاهدت و تلاش نمود موجب تالم و تاسف گردید.

آن فقیه عالیقدر و ابوالشهید به عنوان نماینده مردم بزرگوار قزوین در مجلس خبرگان رهبری ،عمر خود را در عرصه های مختلف برای خدمت به نظام و انقلاب سپری نمود و منشاء خدمات فراوان گردید و نام و یاد ایشان به عنوان شخصیتی عالم، فقیه ، فداکار و انقلابی برای همیشه در اذهان به نیکی باقی خواهد ماند.

اینجانب این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، علماء و روحانیت معزز، ملت شریف ایران و به ویژه مردم عزیز و بزرگوار قزوین و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای ایشان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.


علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز بررسی های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام


نام:
ایمیل:
* نظر: